LNET

Serwis komputerowy

serwis@lnet.szczecin.pl

tel. 503-591-132 tel. 91-885-15-03

Ekspresowe naprawy

OB2B Outsourcing

Outsourcing

Umowa serwisowa to nic innego jak zobowiązanie serwisu LNET do kompleksowej, stałej, niezawodnej i zawsze na czas, opieki nad sprzętem komputerowym klienta. Jako sprzęt uznaje się komputer - komputery, sieć komputerową, urządzenia peryferyjne takie jak drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne itp., natomiast kompleksowa opieka to przede wszystkim:

 1. cykliczne zabiegi profilaktyczne, mające na celu utrzymywanie wysokiej wydajności sprzętu komputerowego oraz zapobieganie jego awarii
 2. natychmiastowa reakcja na ewentualne usterki
 3. nie ma potrzeby szukania osoby, która zanim przystąpi do naprawy musi najpierw poznać komputer aby zastosować odpowiednie metody naprawcze
 4. doradztwo w pełnym zakresie (oprogramowanie, części, nowe urządzenie itd.)
 5. modernizacja zestawów komputerowych
 6. oraz chyba najważniejsze, miłą i fachową obsługę

Każda umowa jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb i wymagań klienta oraz możliwości serwisu. Czas na jaki jest podpisana zazwyczaj jest nieokreślony ale istnieje możliwość ustalenia konkretnego terminu. Zakres działania jest wstępnie omówiony z klientem przed podpisaniem umowy. Na podstawie ustaleń wyliczana jest opłata miesięczna, stała niezależnie lub zależna od ilości wizyt w danym miesiącu. Klient otrzymuje fakturę VAT i na jej podstawie dokonuje płatności za co otrzymuje opiekę nad swoim sprzętem komputerowym. Usługa "umowy serwisowej" dostępna jest na terenie całego Szczecina oraz okolic do 30km od granicy miasta - w szczególnych przypadkach można zwiększyć zasięg działania lecz może to mieć znaczący wpływ na szybkość działania serwisu.

Szczegółowych informacji mogą Państwo otrzymać kontaktując się z nami w jeden z wymienionych w dziale kontakt sposobów.

Umowa serwisowa to naprawdę dobry wybór zarówno dla ludzi miewających częste problemy z komputerem jak i dla tych, którzy ich mieć nie chcą, niezależnie od ilości komputerów w domu czy biurze.

Jeśli jeszcze nie jesteście Państwo zdecydowani...

Umowa serwisowa w kilku punktach:
 1. bezpieczeństwo pracy z komputerem.
 2. zmniejszanie kosztów (przykładowo za utrzymanie dwóch komputerów oraz sieci komputerowej w swojej firmie zapłacisz tylko 60zł miesięcznie)
 3. cykliczne zabiegi profilaktyczne czyli od wirusowanie, czyszczenie ze zbędnych plików, defragmentowanie dysku itp.
 4. jeśli utrzymujemy Twój sprzęt, zależy nam na tym aby działał on jak najlepiej
 5. dzięki rozeznaniu na rynku komputerów i części jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć awarie bez angażowania właściciela
 6. w przypadku konieczności zakupu np. części komputerowej jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystną cenę

Podwykonawca

Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy z dużym doświadczeniem działającej na rynku zachodniopomorskim, to bardzo dobrze trafiłeś! Współpracujemy z firmami z branży IT, ITC, reklamowymi, dla których świadczymy usługi na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy zlecenia jako podwykonawca, przy jednoczesnym zachowaniu poufności i wysokiej jakości usług dla Waszych klientów.

OB2B
Copyright © 2008 - 2018 LNET Serwis. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Design by LNET © 2012