Usuwanie wirusów i optymalizacja systemu

Masz problem z uciążliwymi programami? Boisz się o swoje cenne dane? Mamy ogromne doświadczenie w usuwaniu wszelkich niechcianych programów, wirusów, trojanów itp. Przeszukamy Twój komputer pod kątem złośliwego oprogramowania i skutecznie je usuniemy. Dodatkowo zoptymalizujemy system operacyjny by działał szybciej i wydajniej bez konieczności zmiany sprzętu. Zaproponujemy odpowiednie oprogramowanie antywirusowe oraz powiemy jak uniknąć kolejnych infekcji.

Jeśli zauważysz, że Twój komputer zaczyna wolno działać lub samoczynnie pojawiają się "dziwne" strony internetowe nie zwlekaj zadzwoń lub przyjedź do nas, zwalczymy wirusa zanim stanie się coś złego.

Bez problemu usuniemy ostatnio bardzo aktywnego "Wirusa Policyjnego", który blokuje system Windows i za odblokowanie żąda zapłaty - spokojnie to tylko wirus.

Jeśli w Twojej przeglądarce internetowej (Internet Explorer, Mozilla, Chrome) w ostatnim czasie zauważyłaś/eś zwiększoną liczbę reklam na różnych stronach internetowych. Samoczynnie wyskakują okienka z reklamami podczas pracy na komputerze, to może to być znak że Twój komputer jest zawirusowany!

wirusy-optymalizacja